play.cartonmine.cz

Pravidla

Obecná pravidla pro používání

 1. Veškeré modifikace určený pro hacking např. FlyHack, SpeedHack, KillAura apod. jsou u nás zakázané (Huzuni, Wurst, LB, Rize, Skid atd.) nebo-li modifikace které hráče zvýhodňují proti ostatním. Pozor, ale klienty jako jsou BadLion, LabyMod, LunarClient, PvPLounge apod. jsou u nás povoleny. Nejsou povolena makra na klávesnici nebo myši, které ulehčí nebo vás zvýhodní nad ostatními tzn. AutoClick, Double nebo Tripple Click. Pokud se stane, že dostane ban za hackování, a chcete si zažádat o unban, budete potřebovat program AnyDesk.

Chatování a komunikace

 1. Je povinnost se v chatu vyjadřovat slušně k ostatním. Není povoleno nadávat ani psát hanlivé slova. Je zakázáno se bavit o NSFW (Not safe for work) tématech nebo o sexuálním obsahu či obsahu pro dospělé. Není povoleno do chatu posílat jakékoliv odkazy na webové stránky. Neurážet ostatní členy a hráče na serveru, a nemít žádné poznámky nebo námitky. Nezveřejňovat IP adresy.

Chyby a bugy

 1. Zákaz používání programů na lagování serveru nebo lagovat jiným způsobem server. Pokud najdete chybu okamžitě ji nahlašte Vedení serveru, každý hráč kterou chybu budou využívat bude automaticky potrestán banem.

Pravidla pro minihry

 1. SkyBlock - V aukci prodávat itemy za normální cenu. Není povoleno hráčům kazit herní zkušenosti ve hraní.

 2. KitPvP - Zákaz teamingu s více osoby, necampit na místech kde se normální hráč nemá dostat. Nedělat způsoby, kterýma se dostanete na vyšší místa.

 3. OITB - Zákaz teamingu ve FreeModu.

 4. KnockFFA - Nepokládat bloky na spawnovací místo, ani launchpady, zákaz teamingu s více osoby.

 5. SkyWars - Zákaz teamingu a zákaz kažení hry (stavět na se na vyšší místa)

Pravidla pro používání vašeho účtu na našem serveru

 1. Není povoleno mít v nicku nějaké náznaky urážení, nebo rasismu, fašismu, nacismu nebo obsah, který obsahuje nahotu nebo obsah pro dospělé. Tohle platí i pro skin. Je zakázáno se vydávat za jiného hráče, nebo Youtuber či člena AdminTeamu a nesmí být úmyslně podobný. Není zde možnost hrát s VPN/Proxy, pokud tohle nastane, bude to potrestáno banem. Před zaregistrováním si vyberte dostatečně silné heslo! Pokud se nastane, že heslo zapomenete, nebo si budete myslet že se za účet přihlásil někdo jiný, kontaktuje AdminTeam. Je zakázáno jakkoliv obcházet ban jiným účtem/nickem.

Reklama

 1. Je zakázáno posílat odkazy na webové stránky a posílat IP adresy jiných serverů. Je také zakázáno se jakkoliv snažit udělat reklamu někam jinam. Youtubeři mají právo posílat odkazy na svoje videa nebo Youtube kanál.

Rozesílání osobních informací

 1. Není povoleno rozesílat jakkýmkoliv způsobem osobní informace (Jméno, Příjmení, Věk, místo bydliště). Přísný zákaz zveřejňovat cizí hesla jak od e-mailu nebo jiných účtů. Je zákaz zesměšňovat úmyslně uživatele. Není povoleno někam rozesílat cizí fotografie.

Další informace

 1. DailyReward - Slouží k tomu, aby si hráči mohli vyzvednout denní odměnu v podobě coinů každý den (Pro VIP každý týden i den).

 2. AutoLogin - Používá se pro rychlé přihlašování (nemusíte zadávat heslo). FUNGUJE POUZE PRO ORIGINÁLNÍ MINECRAFT!

 3. Eventy a Minihry - Přes armor standy na lobby se můžete připojit do eventů (pokud probíhají) a do miniher - lze i přes navigační menu v inventáři.

 4. Loterie - Funguje pouze pokud máte speciální klíč do loterie.

 5. Cosmetics - Menší doplňky, které můžete používat na lobby (více doplňků se vám odemkne při zakoupení VIP)